Tento blog

Nový layout (3.)

3. září 2012 v 11:17 | Kristen
Salut tout le monde!

Jak jsem včera řekla, že nastavím nový layout, tak jsem taky udělala. Dělala jsem ho já. Vím, není to nic extra, ale žádná hvězda ohledně grafiky nejsem. Nechtělo se mi nastavovat nějaký stáhnutý a chtěla jsem nějaký jednoduchý, takže... je to tady. Chtěla bych vědět, co na něj říkáte, jestli se vám líbí :). Jo, a jinak ten obrázek, ten jsem našla na tomto blogu, Charlott ho tam měla v článku z weheartit.com, snad jí to nevadí :)
Rozhodla jsem se, že layouty už nebudu objednávat ani stahovat, budu je dělat já. Připadá mi, že když layout udělá autor(ka), je to originálnější a osobitější.

Tumblr_m9rn6wuotb1r42dfso1_500_large

Jinak dnešek byl fajn (ještě nezkončil), ve škole jsme tvrdli jen půl hodiny a učitelka si stejně jen dělala srandu ze školního řádu :D. Takže v pohodě (normálně je to krutá ježibaba :D :D)... No a kdyby to někoho zajímalo, nastoupila jsem do sekundy na osmiletém studiu gymnázia.
A jak se vám vydařil (nebo nevydařil) první den školy? Do jakého ročníku jste nastoupili?

Au revoir.
Kristen

Omluva

2. září 2012 v 8:47 | Kristen
Bonjour
Zdravím vás po mé dlouhé pauze. I když není CO zdravit, protože na tento blog přijde týdně 33 lidí... Bóže, no, moc se nám nedaří. Pokazila jsem to. Ale chystám se to napravit!

Tímto bych se chtěla omluvit Renči, že jsem ji v tom chvíly nechala samotnou. Ale slibuju, že ještě dnes přednastavím alespoň pět článků! :)

Jen pro informaci, ještě dnes nastavím nový layout. Tento mě nějak nudí... Podle času možná zkusím i vlastní, ale zítra je škola, takže se obávám, že to nestihnu.

No a nakonec: Pamatuješ, Renčo, jak jsme si slíbily, že to dotáhneme na 600 lidí za týden 0? :D Nevadí, JDEME DÁL.. :D

Kristen

Nový design

19. srpna 2012 v 20:28 | Kristen
Jak už jste si asi mohli všimnout, nastavila jsem nový design. Mně se líbí víc, než ten minulý. A mě by zajímalo, jestli a jak se líbí vám. Budu ráda za každý upřímný komentář :) Design je druhý v pořadí a je opět od Maky.Orel. Tuhle grafičku prostě miluju, její designy jsou překrásné.
Pokud se vám design nelíbí, zejména Renči, napiš! Můžu ho změnit :)
Snad to tady kdyžtak přežijete :)

Kristen

Informační článek

14. srpna 2012 v 9:07 | Kristen
*Salut*
Jak se dnes máte? Je ráno a já skoro spím :D.
Ale přejdu k tomu, proč píšu tento článek. Jedná se o to, že teď nebudu moci být na blogu - budu dost zaneprázdněná.
Takže se pokusím nějaké články přednastavit, ale moc toho nebude, resp. si dávám patnáct dní přestávku (tj. 26. 8. 2012), plus mínus. No a potom poslední týden prázdnin, to už znáte - nakupování oblečení, bot, věcí do školy, šílené trauma z toho, jestli jste náhodou nezapoměli něco koupit, takže znova oblečení, boty, věci do školy, a k tomu učení a učení a učení. Takže je možné, že se setkáme až o Vánocích :D. Ne, budu se snažit něco napsat, ale víte, co za blázinec bývá v září....
Tumblr_m8qfd2oiql1rqkyh9o1_500_large
 
 

Reklama