Končím tady. Tečka.

26. září 2012 v 18:49 | Kristen
Ahoj.
Dlouho jsem se neozývala a mělo to důvod. Vlastně to mělo víc důvodů. Jedním z nich byla škola. Učím se víc a víc, chci být lepší a lepší. Taková já jsem. A tak se učím jak ma*or. No, ale osvědčilo se to.
Druhým důvodem je ale něco závažnějšího. Celou tu dobu jsem měla vlastní blog, na který jsem psala. Ten blog najdete tady. Jenže to jsem netušila, že tam se i rozhodnu zůstat.

Zkrátka, mám asi divnou povahu, ale líp se mi píše, když jsem na blogu sama. Nechci tím nijak urazit Renču, to ne! Jde jen o to, že psaní se spolublogerem/spolublogerkou prostě nezvládám. A je to moje chyba.
Dalším důvodem je to, že mě už nebaví psát jen o dívčích věcech. Ráda píšu i o knihách, filmech, taky ráda napíšu něco o sobě. Téma pro dívky mě prostě už tolik neberou. Je mi to líto, ale je to tak. Potřebuju prostě blog, na který můžu psát, na co mám náladu. Co chci. A to mi právě ten nový umožňuje.

Takže, tohle všechno spěje k jednomu velkému závěru...

...končím tady. Je mi to líto, ale dva blogy neunesu. A přenechávám tento blog Renči. Je už jenom na ní, jak s ním naloží. Může tady psát dál, může ho zrušit, může ho pozastavit. Je to jen na ní.

Renčo, omlouvám se ti. Je mi to moc, moc líto. Ale nejde to, psát, když mě to nebaví. A navíc, když se nevidíme. Mrzí mě to. Asi budeš naštvaná. Ale už je to tak. Ani nevíš, jak dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala napsat tento článek. Než jsem se rozhodla, že tady definitivně končím. Dlouho. Hodně dlouho.

Nevím, co jiného k tomu dodat. JE MI TO LÍTO.

KRISTEN

 


Komentáře

1 Charlott Charlott | Web | 28. září 2012 v 13:40 | Reagovat

To je škoda. :((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama