Vše pro francouzskou manikůru

10. srpna 2012 v 21:05 | Kristýna |  Nehty a jejich úprava
* Bonjour *
Kdo by neznal francouzskou manikůru? Je krásná, jednoduchá, elegantní. Tedy - jednoduše jen vypadá. I já mám francii moc ráda, je to jedna z mých nejoblíbenějších "úprav" nehtů. Proto jsem se rozhodla, že napíšu článek, co všechno používám pro francouzskou manikůru, co bych doporučila, nebo naopak.
Tumblr_lxjh5a72621qhfdxro1_500_large
Foto je z weheartit.com

Šablonky
Pro toho, kdo ještě nemá francii tak úplně "v ruce" tady jsou šablonky na francouzskou manikůru, které zakoupíte skoro v každé drogerii. Já bych určitě NEDOPORUČOVALA šablonky od S-he - zaprvé jsou velice "křehké", či jak to nazvat. Ihned se mi roztrhly. Zkrátka nejsou vůbec pevné. Zadruhé, na nehtech vůbec nedrží. Bílý lak se nedá ani nanést, zatéká pod šablonku, jak není pořádně upevněna na nehtu, apod.
Foto je z mého vlastního blogu, foceno je mnou.
Bílý lak
Pro vytvoření bílého okraje na nehtu jsou tady speciální bílé laky na francouzskou manikůru. Já použivám od Maybelline New York / Mini Colorama, odstín 51 French White.
Tumblr_lfolp6gbj21qe9ozmo1_500_large
Foto je z weheartit.com
Podkladový lak
Také budete potřebovat nějaký jemný, třeba růžový lak na nehty - i ty jsou většinou označeny, že jsou speciálně na francouzskou manikůru. Francouzská manikůra má vždycky vypadat přirozeně, nic přehnaného, proto nikdy žádné tmavé podkladové laky! Barvy musí být vždy jemné.
keep calm and have a cupcake
Foto je z weheartit.com
Francouzská manikůra je hodně těžká, a vůbec, od ruky se povede jen málokomu. Avšak jde to nacvičit.
Doufám, že se vám můj první článek na tomto blogu líbil :).
Kristýna
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama